kurumsal-cihan-patent

Biz Kimiz ?

Antep Patent Marka Danışmanlık Hizmetleri Kurucusu ve Ortağı olan Cihan KILIÇ patent, marka ve belgelendirme konularında iyi bir eğitim aldıktan sonra merkezi Gaziantep olmak üzere yurtiçi ve yurtdışında belgelendirme konularında aktif ve ciddi bir şekilde ekibiyle birlikte hizmet vermektedir.  Merkezi Gaziantep olmak üzere Antep Patent bir Cihan Patent kuruluşu olarak kurulmuştur.

Haksız kazancı engellemek için halkımızı bu konuda bilgilendirmek ve Markanın önemini belirtmek açısından uzman kadrosuyla güvenilir bir şekilde Merkezi Gaziantep’te olmak üzere faaliyet göstermektedir. Antep Patent Firması Gaziantep şehir merkezinin dışında Akdeniz, Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu İllerinde ki firmalara da Mobil ekipleriyle hizmet götürmektedir. Hedefini her zaman Daha iyi hizmet sunma kriterlerinin üzerine oturtmuştur. .

VİZYONUMUZ

Müşterilerimiz ve uzman ekibimizle birlikte bir aile gibi çalışmak ve verimliliği ön plana alarak, yenilikleri anında müşterilerimize yansıtmak ve ;  

  • Müşteri odaklı, gizlilik esaslı, karşılıklı güvene dayanan, hızlı, kaliteli ve profesyonel hizmet sunarak Türk müteşebbislerine Sinai mülkiyet bilincini kazandırmak.
  • Global pazarda Türk firmalarının rekabet gücünü arttırmak.
  • Yurt dışı firmaların Sinai mülkiyet haklarının Türkiye pazarında etkin bir şekilde korunmasını sağlamak.

MİSYONUMUZ

Türkiye’de ve dünya da firmaların, müteşebbislerin Sinai Mülkiyet konularında danışacağı lider firma olmak.

Neden Biz ?

Müşteri odaklılık

Cihan Patent'te her müvekkilin belli bir müşteri temsilcisi ve uzmanı vardır. Bu sayede firmalarımızın ihtiyaçlarına etkin bir şekilde odaklanabilmekteyiz.

Hız

Başvurularınızı olabilecek en kısa sürede yapmayı taahhüt ediyoruz. Marka başvurusu 1 gün, tasarım başvurusu 2 gün içerisinde).

Ücretsiz ön danışmanlık

Başvuru öncesi yaptığımız ücretsiz araştırma hizmetimizle, müşterilerimize risksiz ve güvenli bir tescil süreci sunuyoruz.

Sorumluluk

Markanız kabul edilmezse, yeni başvuruda vekillik bedeli almıyoruz.

Profesyonellik

Uzmanlarımız Türkiye'nin seçkin vekilleri arasında yer alan kişilerdir.

İş ahlakı

Dürüstlük ve şeffaflık en güvendiğimiz yanımızdır.

Uygun ücretlendirme

Gerek marka başvurusu gerekse diğer hizmetlerimize ilişkin hizmet bedellerimiz son derece makuldür. Ayrıca esnek ödeme opsiyonlarımız bütçenizi zorlamadan kendinizi koruma altına almanızı sağlayacaktır.

Hukuk ekibi

Patent ve Marka vekili avukatlarımız markayla ilgili tüm hukuki isteklerinizi en hızlı ve etkin şekilde cevaplayabilecek tecrübeye sahiptirler.

Erişilebilirlik

Size bir telefon kadar yakınız. Aradığınızda mutlaka konusuna hakim bir uzmanımızı karşınızda bulacaksınız.

Geniş uzman ağı

Biz bir danışmanlık firmasıyız. Bu sayede, müvekkillerimiz patent-marka tescili haricindeki hizmet sektörüne yönelik diğer ihtiyaçlarında da bizden profesyonel hizmet almaktadır.